13.09.2022

Леново ПРОМО Најново на пазарот - Сé во Едно ThinkCentre Neo 30a

Сé во едно ThinkCentre Neo 30a – перформанси на кои може да се потпрете!

 29.04.2022

Леново ПРОМО Yoga Slim 9i - Смарт технологија и тенок дизајн

Уникатен кожен капак, импресивен изглед заедно со 14" UDH дисплеј + ИР камера

 19.04.2022

Леново ПРОМО Леново Think лаптопи со неверојатни попусти

Think продукти на акција. Зграпчете додека има количини на лагер!

 09.03.2022

Леново ПРОМО ThinkPad X1 Extreme - Доведете ја Вашата фантазија до крајност

Одличен избор за професионалци, архитекти и инжинери

 10.02.2022

Леново ПРОМО 5 предлози за вљубените!

Погледнете ги нашите 5 ТОП предлози за подарок!

 31.01.2022

Леново ПРОМО Леново ThinkBook 15 Gen 2 - Создаден за да инспирира

Дајте им ја потребната алатка на Вашите вработени за подобра тимска работа

 30.12.2021

Леново ПРОМО Леново E14 Gen 2 - Стилска и прифатлива продуктивност

ThinkPad E14 Gen 2 ги спојува перформансите, суштината и стилот!