13.01.2023

Леново ПРОМО ThinkPad Z13 Gen 1 - Создаден за продуктивност во движење

Сменете ја иднината и работите кои можете да ги постигнете

 29.11.2022

Леново ПРОМО Black FRIDAY попусти кои важат до 02.12.2022

Побрзајте! Количините се ограничени.

 13.09.2022

Леново ПРОМО Најново на пазарот - Сé во Едно ThinkCentre Neo 30a

Сé во едно ThinkCentre Neo 30a – перформанси на кои може да се потпрете!

 29.04.2022

Леново ПРОМО Yoga Slim 9i - Смарт технологија и тенок дизајн

Уникатен кожен капак, импресивен изглед заедно со 14" UDH дисплеј + ИР камера

 19.04.2022

Леново ПРОМО Леново Think лаптопи со неверојатни попусти

Think продукти на акција. Зграпчете додека има количини на лагер!

 09.03.2022

Леново ПРОМО ThinkPad X1 Extreme - Доведете ја Вашата фантазија до крајност

Одличен избор за професионалци, архитекти и инжинери